FK Valor Header Image
22.06.19

FK VALOR VASARA

Ko mēs darām vasarā? IESKATIES

Mēs mīlam futbolu - mēs mīlam aktīvu un veselīgu dzīvesveidu!

Futbola klubs Valor/Ropaži piedalās Rīgas minifutbola turnīrā 2019. Turnīrā komandā FK VALOR/Ropaži spēlē Ropažu novada iedzīvotāji - galvenokārt komandas kodolu veido Ropažu vidusskolas skolēni. Ņemot vērā, ka turnīrā piedalās pieaugušo vīriešu komandas, spēlētāji kuri agrāk ir spēlējuši Latvijas izlasēs un Latvijas virslīgā arī mēs esam piesaistījuši futbola cienītājus no Ropažu novada kuri dod papildus pārliecību laukumā jaunajiem futbolistiem. Spēles norit no maija līdz septembrim katru pirmdienu RTU Stadionā.

Komandu pārstāv: Ēriks Irbe, Pauls Bērziņš, Gustavs Bērziņš, Jurģis Cīrulis, Kristaps Klišāns, Aleksejs Vancāns, Jānis Kviesītis, Rinalds Veļičko, Arvīds Kļaviņš, Valentīns Koļesovs, Ralfs Kundziņš, Ralfs Graudiņš, Rauls Kviesītis, Ints Jeršovs, Ritvars Dalbiņš, Dāvids Čudars, Oskars Žagars, Edvards Saule, Ralfs Kociņš.

Piedalāmies Vidzemes čempionātā!

Vidzemes čempionātā Futbola klubs Valor/Ropaži piedalās ar 3! komandām: 2007.gadā dzimušie, 2008.gadā dzimušie un 2011.gadā dzimušajiem futbolistiem. Visi futbolisti kuri ikdienā trenējās un spodrina savu meistarību futbolā sākot ar 2007.gadā dzimušajiem piedalās Vidzemes čempionātā! Šis turnīrs ir sadalīts par 4-5 sabraukumiem katram vecumam visas vasaras garumā! 2007.gadā dzimušajiem: Turnīra gaita un īpatnības norāda uz lietām pie kurām ir jāstrādā treniņos un individuāli, jo jau sākot no nākamā gada ir jāpāriet uz lielo futbolu, tāpēc ir būtiski katram spēlētājam krāt spēļu praksi, lai būtu veiksmīga pāreja uz lielo futbolu. 2008.gadā dzimušajiem: vēl ir divas sezonas līdz notiks pāreja uz lielo futbolu 11:11, tāpēc ir jāpievērš uzmanība uz spēles izpratni un uz individuālo tehniku. Komanda progresē un ar skatu nākotnē mums ir labas cerības cīnīties par augstām vietām. 2011.gadā dzimušajiem šis ir pirmais turnīrs vasaras periodā - ar pozitīvām emocijām, smaidiem, priekiem, asarām, bet ar labām atmiņām ir aizvadīts viens posms Vidzemes čempionātā. Galvenais ir redzēt bērnos prieku un to caur futbolu mēs viņiem varam nodot. Redzot ar kādu vēlmi bērnu dārza un Ropažu vidusskolas mazie futbolisti piedalās futbola aktivitātēs - rodas papildus motivācija veltīt laiku un enerģiju piedaloties ar viņiem turnīros, spēlēs, treniņos.

2007.gada komandā spēlē: Markuss Čiekurs, Jurģis Lindbergs, Haralds Kundziņš, Oļegs Vancāns, Jānis Felkers, Rodrigo Melderis, Jēkabs Zuters, Daniēls Pinka, Rainers Meijers, Rauls Valge, Ņikita Goļešovs, Marks Jeršovs, Roberts Lauberts, Henrijs Bāle.

2008.gada komandā spēlē: Marks Jeršovs, Rodrigo Melderis, Daniēls Pinka, Jēkabs Zuters, Henrijs Bāle, Roberts Lauberts, Martins Mihailovs, Kārlis Gulbis, Jurģis Liepiņš.

2011.gada komandā spēlē: Alise Štolcermane, Kristīne Lindberga, Linards Garais, Jurģis Liepiņš, Martins Mihailovs, Kārlis Gulbis, Ralfs Dzenis, Ernests Rasims, Kristofers Krūziņš, Olivers Hofmanis, Atis Smukša, Matvey Shveskiy, Matīss Rotbergs, Jorens Urbanovičš, Teodors Vimba, Raivis Šeršnovs, Alberts Meistars.

Piedalāmies Latvijas U-13 čempionātā! Sākot ar šī gada maiju Futbola klubs Valor apvienojoties ar SK Krimuldu piedalās Latvijas čempionāta U-13 attīstības grupā kurā piedalās 10 komandas un turnīrs norit pēc formāta viena spēle ''mājās'' otra ''viesos''. Tādējādi radinot jaunos futbolistus pie profesionālas futbola ikdienas, aizvadot vienu spēli dienā uz lielā laukuma 11:11. Šis ir pirmais gads mūsu jauniešiem lielajā futbolā un svarīgākais ir adaptēties un izprast lielo futbola spēli - spēlējot veiksmīgi un rādot labu sniegumu ikvienam ir iespējas tikt pamanītam un saņemt izsaukumu uz Vidzemes reģionālo izlasi pēc, kā seko izsaukums uz Latvijas izlasi. To arī katram no Ropažu novada futbolistiem novēlam, turpināt strādāt treniņos un individuāli vēl cītīgāk.

Komandā spēlē: Artūrs Bērziņš, Eduards Krots, Emīls Rotbergs, Ralfs Korns, Džastins Altuhovs, Kristens Masļakovs, Reinis Šteinbergs, Toms Šteinbergs, Jurģis Lindbergs, Markuss Čiekurs, Haralds Kundziņš, Oļegs Vancāns, Jānis Felkers.

Piedalāmies leģendārajā Ādas bumbas turnīrā!

Ādas bumbas turnīrs norit no jūnija līdz septembrim un kopā veido 3 sabraukumus pa dažādām Vidzemes pilsētām un oktobrī ir iespēja kvalificēties finālturnīram Rīgā, kas pērnā gada oktobrī izdevās ar 2003.gada komandu un kopvērtējumā ieguvām 2.vietu Latvijā U-15 vecuma grupā. Ādas bumbā piedalās 2004.-2005.gada komanda un 2006.-2007.gada komanda. Šogad uzvedums ir tikt finālturnīrā ar abām vecuma grupām un nospēlēt veiksmīgi.

Komandā U-15 spēlē: Jānis Kviesītis, Rinalds Veļičko, Aleksejs Vancāns, Valentīns Koļesovs, Kristaps Klišāns, Arvīds Kļaviņš, Reinis Šteinbergs, Emīls Rotbergs, Ralfs Graudiņš, Ēriks Irbe.

Komandā U-13 spēlē: Markuss Čiekurs, Jurģis Lindbergs, Haralds Kundziņš, Oļegs Vancāns, Jānis Felkers, Rodrigo Melderis, Jēkabs Zuters, Daniēls Pinka, Rainers Meijers, Rauls Valge, Ņikita Goļešovs, Marks Jeršovs, Roberts Lauberts, Henrijs Bāle, Džastins Altuhovs, Eduards Krots, Artūrs Bērziņš, Emīls Rotbergs, Ralfs Korns, Toms Šteinbergs.

Futbolu, sportu, dzīvi nekad neapmānīsim tas kurš vairāk darīs vairāk sasniegs - ar kopīgiem spēkiem strādāsim, lai nākotnē mums būtu Latvijas izlases spēlētāji un ar godu varam teikt, ka viņi ir no ROPAŽU NOVADA!

Ar cieņu Dāvids Čudars FUTBOLA KLUBS VALOR